Zamówienie

Tak. Jeśli chcesz zmienić wybraną przez siebie formę płatności na inną napisz do nas. Podaj numer zamówienia, resztą my się zajmiemy.

Jeśli coś poszło nie tak z Twoją płatnością możesz zrobić zwykły przelew. Pamiętaj o podaniu numeru zamówienia w tytule.
Numer konta
mamando
Szosa Bydgoska 60A, 87-100 Toruń
35 1140 2004 0000 3502 8091 9733

W mailu z potwierdzeniem zamówienia wysłaliśmy numer Twojej przesyłki. Możesz do nas napisać lub zadzwonić lub samodzielnie sprawdzić na jakim etapie podróży jest Twoja przesyłka. W zależności od wybranego przewoźnika wpisz numer swojej przesyłki w jedną z poniższych wyszukiwarek: InPost, Poczta Polska.

Tak. Jeśli chcesz dokonać jakichkolwiek zmian to prosimy o kontakt. Uprzedzamy, że paczki wychodzą od nas błyskawicznie więc prosimy o jak najszybszy kontakt, żeby nie było za późno;)

Status swojego zamówienia sprawdzisz w tym miejscu.

Numer konta:
mamando
Szosa Bydgoska 60A, 87-100 Toruń
35 1140 2004 0000 3502 8091 9733

Dostawa

Wysyłamy przesyłki za pośrednictwem InPostu oraz Poczty Polskiej. Do wyboru mamy Paczkomaty InPost, Kurier InPost oraz Kurier48 Poczty Polskiej, odbiór w punkcie Poczta Polska, przesyłka za pobraniem Kurier48 Poczty Polskiej.

W mailu z potwierdzeniem wysłania zamówienia wysłaliśmy numer Twojej przesyłki. Jeśli potrzebujesz pomocy w odszukaniu go napisz do nas.

Możesz samodzielnie sprawdzić na jakim etapie podróży jest Twoja przesyłka. W zależności od wybranego przewoźnika wpisz numer swojej przesyłki w jedną z poniższych wyszukiwarek: InPost, Poczta Polska.

Staramy się wysyłać przesyłki bardzo szybko. Zazwyczaj wysyłamy zamówione produkty tego samego dnia lub w kolejnym dniu roboczym. Przesyłka będzie u Ciebie szybciej jeśli wybierzesz Inpost - w większości wypadków następnego dnia po wysłaniu. Kurier48 ma 48 godzin na dostarczenie paczki.

Przesyłka od nas będzie opakowana w tekturowe pudełko, oklejone papierową taśmą. Do zabezpieczania produktów tego wymagających używamy folii bąbelkowej, tektury i innych wypełniaczy "z odzysku". Sami otrzymujemy bardzo duże ilości dostaw, które to wszystko już zawierają i po prostu używamy ich ponownie. Nasze sukienki na żadnym etapie produkcji nie były zapakowane w folię i również do Ciebie dotrą bez niej.

Tak, wysyłamy zamówienia poza granicę Polski. Koszty dostawy zależne są od ilości wysyłanych produktów.
1 szt. - 20 zł
2-3 szt. - 35 zł
4-5 szt. - 56 zł
6-7 szt. - 65 zł
8 i więcej szt. - 150 zł

Koszty dostawy niezależnie od wartości zamówienia to: po przedpłacie InPost (kurier i paczkomaty) i Poczta Polska: 10 zł, za pobraniem InPost (tylko kurier) i Poczta Polska: 12 zł.

Wymiana

Jeśli chcesz dokonać wymiany produktu złóż nowe zamówienie. Wybierz produkt, który Cię interesuje, a następnie jako sposób dostawy i płatności wybierz "Wymiana". Zamówienie potwierdź przyciskiem "Potwierdzam wymianę". Jeśli wartość nowego zamówienia będzie mniejsza od kwoty zwracanych produktów, podaj numer konta, a następnie my zwrócimy Ci różnicę. Jeśli natomiast wartość nowego zamówienia będzie większa od kwoty zwracanych produktów ureguluj różnicę wpłatą na nasze konto. Do paczki zwrotnej dołącz formularz wymiany. Paczkę odeślij na nasz adres: mamando, ul. Leona Czarlińskiego 20 D / 25, 87-100 Toruń. Przesyłkę z wymienionymi produktami wysyłamy na własny koszt.

Wymiany możesz dokonać w ciągu 14 dni od daty otrzymania od nas przesyłki.

Koszt odesłania zamówienia na wymianę ponosi Klientka. Przesyłkę z wymienionymi już produktami wysyłamy na własny koszt.

Formularz wymiany znajdziesz w tym miejscu.

Zwrot

Paczkę odeślij na adres: mamando, Leona Czarlińskiego 20 D / 25, 87-100 Toruń.

Możesz wysłać przesyłkę dowolnym kurierem lub pocztą na nasz adres. Nie odbieramy przesyłek z paczkomatów i nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Koszty odesłania zwracanych produktów ponosi Klientka.

Staramy się regularnie i szybko realizować przelewy zwrotne, zwykle kilka dni po otrzymaniu Twojej przesyłki. Mamy na to 14 dni, ale w praktyce robimy to szybciej.

Pieniądze otrzymasz na to samo konto, z którego dokonałaś płatności i tym samym sposobem w jaki płaciłaś, czyli bezpośredni przelew na konto, za pośrednictwem Przelewów 24 lub PayPal.

Zwrotu nieużywanego towaru z nienaruszonymi metkami oraz innymi elementami opakowania możesz dokonać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Formularz zwrotu znajdziesz w tym miejscu.

Reklamacje

Formularz reklamacyjny znajdziesz w tym miejscu.

Pobierz formularz reklamacyjny, wypełnij go, dołącz dowód zakupu, a paczkę odeślij na nasz adres: Mamando, ul. Leona Czarlińskiego 20 D / 25, 87-100 Toruń. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wysyłamy produkt wolny od wad lub zwracamy jego równowartość łącznie ze wszystkimi kosztami przesyłek.

Nasze sukienki

Cały proces produkcyjny naszych sukienek odbywa się w Polsce. Projekt, szablony, odszywanie wzorów, testowanie, poprawki, szycie oraz dekatyzacja (pranie) całej kolekcji odbywa się w Toruniu, Gdańsku i na Kaszubach.

Tak, duża część naszych modeli będzie odpowiednia na całą ciążę. Tworząc je chcieliśmy, aby były jak najbardziej uniwersalne i w większości modeli nam się to udało. Jest jednak część modeli, w których świadomie zrezygnowaliśmy z opcji sukienki ciążowej i są one "tylko" do karmienia piersią.

Każda sukienka jest dokładnie przez nas zmierzona, a jej wymiary dla każdego rozmiaru są podane w tabeli wymiarów. Prosimy, zapoznaj się z nimi. Jeśli wahasz się, który rozmiar wybrać, zdecyduj się raczej na ten mniejszy. A jeśli nie uda Ci się dobrze dobrać rozmiaru - zapraszamy do kontaktu i wymiany na odpowiedni rozmiar..

Około 40% ceny to koszty produkcji oraz logistyki i transportu z nią związanej. Kolejne około 40% to nasze koszty stałe (wynajem magazynu, ZUS, serwer, księgowość, sesje zdjęciowe i wiele innych drobnych kosztów, które po zsumowaniu stają się spore) oraz nasz zysk. Ostatnie około 20% ceny to podatki.

Naszą pasją jest tworzenie sukienek z łatwym dostępem do piersi przy zachowaniu ich kobiecego fasonu i bez użycia zamków. Mamy więc podnoszone do góry panele umożliwiające karmienie, odchylane ruchome elementy, przewiązywane w talii części zapewniające dyskretne karmienie. Wszstko zostało przetestowane na ludziach:) W części naszych sukienek znajdziesz też wszyte pod odpowiednim kątem zamki błyskawiczne, w wygodnej odległości od siebie i o odpowiedniej długości. Zamki rozsuwają się od dołu dzięki czemu uchwyt zamka nie jest widoczny. Nasze zamki są bardzo cienkie, kolorystycznie dobrane do sukienki, są praktycznie niewidoczne.

Współpraca

Głęboko wierzymy, że dobra współpraca opiera się na dobrej woli, życzliwości, otwartości i chęci! Samotne wyspy są... samotne;) Twórzmy archipelagi! My lubimy dobre towarzystwo i jesteśmy bardzo otwarci na wspólne fajne działania. Masz ciekawy produkt, który pasuje do mamando? Masz genialny pomysł na współpracę dzięki której 2+2=5? Chcesz nas wspierać - z wzajemnością? Jeśli uważasz, że na naszej relacji mogą skorzystać wszyscy zainteresowani, może powstać coś nowego, możemy coś razem odkryć - to pisz śmiało: sklep@mamando.pl