Wielorazowe wkładki laktacyje (2 sztuki)

16,00 zł

X

Otrzymaj wiadomość e-mail, gdy produkt będzie dostępny


Zaznacz poniższe zgody abyśmy mogli przesłać Ci informacje o dostępności rozmiaru.

Dostępność: Brak
Kod produktu:1622102
Producent:Wielorazówka
Opis:2 sztuki w zestawie
Średnica:10,5 cm
Kraj pochodzenia:Polska

Wielorazowe wkładki laktacyjne:

Wkładki składają się z dwóch warstw: chroniącego przed przeciekaniem PULu oraz bardzo chłonnej i naturalnej froty bambusowej. Są estetycznie i dobrze wykonane. PUL jest w jasnym kolorze z flamingami w odcieniach różu, jak to flamingi:) a frota bambusowa jest w jasnym odcieniu ecru. Na całym obwodzie są dokładnie obszyte jasną nitką. Wielorazowe wkładki są świetną alternatywą dla wkładek jednorazowych a w żaden sposób nie ustępują im sprawie chłonności, dyskrecji i wygodzie. Może nie uratujesz świata zastępując jednorazowe wkładki tymi wielorazowymi, ale... ziarnko do ziarnka...

Wkładki można prać w pralce, znoszą z godnością częste pranie i intensywne użytkowanie. Frota bambusowa zyskuje pełnię swoich możliwości chłonnych po kilku praniach, nie przejmuj się więc tym, że przy pierwszym użyciu wkładka może nie wchłaniać płynów tak jak się tego od niej oczekuje. 2-3 prania i będzie po problemie.

Wkładki możesz kupić parami, jeden zestaw to dwie sztuki. Przy zakupie co najmniej 2 kompletów ( czyli 4 sztuk) dokładamy woreczek do przechowywania lub prania gratis.

Producent: Wielorazówka

Średnica: 10,5 cm