Sensoryczna grzechotka Sassy Peek-a-Boo

37,00 zł

X

Otrzymaj wiadomość e-mail, gdy produkt będzie dostępny


Zaznacz poniższe zgody abyśmy mogli przesłać Ci informacje o dostępności rozmiaru.

Dostępność: Brak
Kod produktu:1819102
Producent:Sassy
Opis:Grzechotka sensoryczna
Informacje:0+
Długość:około 15 cm

Sensoryczna grzechotka Sassy:

Grzechotka ma około 15 cm długości, lekko się wygina i jest obleczona miękkim materiałem, nie zawiera ostrych krawędzi ani żadnych zaostrzonych elementów. Wspiera rozwój dziecka na wielu płaszczyznach już od pierwszych dni życia.

Grzechotka pobudza słuch dzięki przyjemnym i delikatnym odgłosom małych kuleczek znajdujących się w jej wnętrzu oraz poprzez lekkie stuki i puki kolorowych obręczy na jej trzonku. Już od pierwszych dni życia Twojego maluszka możesz stymulować i wspierać ten tak ważny zmysł jakim jest słuch poprzez który dzieci poznają świat.

Kontrastowe, ale jednocześnie przyjemne i gustownie skomponowane kolory grzechotki pobudzają wzrok. Początkowo dzieci mają bardzo słaby wzrok i widzą kontury, zarysy postaci, kontrastowe kolory. Z upływem czasu dziecko widzi coraz więcej - warto wspomagać rozwój wzroku dostarczając dziecku dostosowane do rozwoju bodźce wzrokowe.

Grzechotka wspomaga też zmysł dotyku. Pokryta jest różnorodnymi strukturami, kształtami i elementami. Dodatkowo ma ruchome elementy, które są idealnie dostosowane wielkością do małych pulchnych paluszków.