Muszle ochronne medela

35,90 zł

Dostępność: Tak
Kod produktu:1618107
Producent:Medela
Kod EAN: 7612367003117

Osłony piersi Medela:

Muszle laktacyjne chronią podrażnione lub popękane brodawki przed kontaktem z materiałem odzieży, a jednocześnie pozwalają skórze oddychać. Muszle maja małe dziurki, które zapewniają dostęp powietrza dzięki czemu skóra lepiej się regeneruje a popękane lub poranione brodawki mają szansę szybciej się zagoić. Muszle mogą być używane przez cały dzień i zdejmowane na czas karmienia. Wierzchnia warstwa muszli wykonana jest z wysokiej jakości przezroczystego plastiku z niewielkimi otworami w jego górnej części, a spód to dokładnie dopasowany, miękki silikon, który idealnie dopasowuje się do piersi i nie podrażnia nawet wrażliwej skóry. Muszle nie odznaczają się pod ubraniem. Wypróbowane przez tysiące mam karmiących i przez większość uznawane za niezbędnik każdej mamy karmiącej.

Materiał:

Osłonka - polipropylen, membrana - silikon

Połączyć silikonową membranę z osłonką i sprawdzić czy obydwie części dobrze do siebie przylegają. Tak złożoną muszlę włożyć do biustonosza a następnie skierować otwór w membranie na brodawkę. W górnej części wierzchniej osłonki znajdują się otwory wentylacyjne, które muszą po założeniu muszli znajdować się na górze. Jeśli w muszli zbierze się wypływające z piersi mleko nie należy nim karmić dziecka. Mleko należy wylać a osłonkę umyć.

Przed pierwszym użyciem należy wyparzyć osłonki gotując je około 5 minut w wodzie. Wyjąć osłonki i pozostawić do wyschnięcia i wystygnięcia. Po każdym użyciu myć wodą i delikatnym środkiem myjącym. Muszle Medela można myć w zmywarce do naczyń.